Featured

Smluvní manažer (m/f) - EPC obnovitelné energie

Posted 27 November 2023
Salary Competitive Day Rate
LocationCzech Republic
Job type Contract
Discipline Renewable Energy & Infrastructure
ReferenceLMILI-3SEP23
Contact NameLucille Michoux

Job description

​Inzerát o pracovním místě: Smluvní manažer (m/f) - EPC obnovitelné energie

Společnost The Green Recruitment Company, přední personální agentura, v současné době spolupracuje s českou společností působící v oblasti EPC obnovitelných zdrojů energie. Na 12měsíční pracovní smlouvu hledáme zkušeného smluvního manažera (m/f) do náročné pozice.

Místo: Česká republika (pracovní místo dle dohody)

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za správu smluv a smluvní řízení po celou dobu životního cyklu projektů v oblasti obnovitelných zdrojů energie

  • Vytváření a kontrola smluv včetně vyjednávání smluvních podmínek

  • Sledování a zajištění dodržování smluv a zpracování změn a rozšíření smluv

  • Identifikace, hodnocení a řízení rizik spojených se smlouvami

  • Úzká spolupráce s vnitřními a externími zúčastněnými stranami, včetně dodavatelů, zákazníků a právních poradců

  • Podpora projektového týmu při řešení smluvních otázek

Požadavky:

  • Vysokoškolské vzdělání v oblasti práva, ekonomie nebo obdobného oboru

  • Několikaletá praxe ve smluvním řízení, ideálně v oblasti obnovitelných zdrojů energie nebo EPC

  • Dobré znalosti smluvního práva a dovednosti v jednání se smlouvami

  • Silné komunikační a vyjednávací schopnosti a výrazné analytické myšlení

  • Plynulá znalost českého a anglického jazyka (písemně i ústně)

  • Vynikající organizační schopnosti a schopnost pracovat v náročném a dynamickém prostředí

Nabízíme vám zajímavou příležitost stát se součástí uznávané společnosti působící v oblasti obnovitelných zdrojů energie. Budete pracovat v motivovaném týmu a můžete přispět svými odbornými znalostmi a zkušenostmi v mezinárodním prostředí.

Nabízená mzda bude konkurenceschopná a přizpůsobena zku