Featured

Menedżer Kontraktów (m/f) - EPC Energii Odnawialnej

Posted 27 November 2023
Salary Competitive Day Rate
LocationPoland
Job type Contract
Discipline Renewable Energy & Infrastructure
ReferenceLMILI-4SEP23
Contact NameLucille Michoux

Job description

​Ogłoszenie o pracy: Menedżer Kontraktów (m/f) - EPC Energii Odnawialnej

Firma The Green Recruitment Company, wiodąca agencja rekrutacyjna, obecnie współpracuje z polskim przedsiębiorstwem zajmującym się EPC w dziedzinie energii odnawialnej. W związku z tym poszukujemy doświadczonego Menedżera Kontraktów (m/f) na 12-miesięczną umowę o pracę do wymagającej roli.

Lokalizacja: Polska (miejsce pracy do ustalenia)

Obowiązki:

  • Odpowiedzialność za zarządzanie kontraktami i procesem kontraktowym na całym cyklu życia projektów w dziedzinie energii odnawialnej

  • Tworzenie i kontrola umów, w tym negocjowanie warunków umownych

  • Monitorowanie i zapewnienie przestrzegania warunków umownych oraz dokonywanie zmian i rozszerzeń umów

  • Identyfikacja, ocena i zarządzanie ryzykiem związanym z kontraktami

  • Ścisła współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi interesariuszami, w tym dostawcami, klientami i doradcami prawno-podatkowymi

  • Wspieranie zespołu projektowego w rozwiązywaniu problemów związanych z kontraktami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie prawa, ekonomii lub pokrewnym

  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu kontraktami, preferowane w dziedzinie energii odnawialnej lub EPC

  • Dobra znajomość prawa umów i umiejętność prowadzenia negocjacji umownych

  • Silne umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne oraz analityczne myślenie

  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i zdolność do pracy w wymagającym i dynamicznym środowisku

Oferujemy Państwu interesującą możliwość dołączenia do uznanej firmy w dziedzinie energii odnawialnej. Będą Państwo pracować w zmotywowanym zespole i mieć możliwość wniesienia swojej wiedzy i doświadczenia w międzynarodowym środowisku.

Oferta wynagrodzenia będzie konkurencyjna i dostosowana do doświadczenia kandydata. W razie potrzeby możemy również pomóc w znalezieniu odpowiedniego zakwaterowania.

Jeśli spełniają Państwo powyższe wymagania i są zainteresowani tym ekscytującym wyzwaniem, prosimy o przesłanie CV w języku polskim oraz listu motywacyjnego