Featured

Szerződésmenedzser (m/f) - Megújuló energia EPC

Posted 27 November 2023
Salary Competitive Salary (DOE)
LocationHungary
Job type Contract
Discipline Renewable Energy & Infrastructure
ReferenceLMILI-2SEP23
Contact NameLucille Michoux

Job description

​Álláshirdetés: Szerződésmenedzser (m/f) - Megújuló energia EPC

Mi, egy vezető munkaközvetítő ügynökség, jelenleg egy magyarországi székhelyű megújuló energia EPC vállalat megbízásából dolgozunk. 12 hónapos szerződésre egy elkötelezett szerződésmenedzsert (m/f) keresünk egy kihívásokkal teli pozícióba.

Helyszín: Magyarország (munkavégzés helye egyeztetés alapján)

Feladatok:

  • Felelősség a szerződésmenedzsmentért és a szerződéskezelésért a megújuló energia területén az egész projekt életciklus során

  • Szerződések készítése és ellenőrzése, beleértve a szerződési feltételek és kikötések tárgyalását

  • Szerződések betartásának nyomon követése és biztosítása, valamint szerződésmódosítások és -kiegészítések kezelése

  • Szerződéssel kapcsolatos kockázatok azonosítása, értékelése és kezelése

  • Szoros együttműködés a belső és külső érintettekkel, beleértve a beszállítókat, ügyfeleket és jogi tanácsadókat

  • Támogatás a projektcsapatnak a szerződésekkel kapcsolatos problémák megoldásában

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség jogi, üzleti vagy hasonló területen

  • Többéves szakmai tapasztalat szerződésmenedzsment területén, előnyösen a megújuló energia vagy az EPC területén

  • Mélyreható ismeretek a szerződési jogról és szerződésmegkötésről

  • Erős kommunikációs és tárgyalási képességek, valamint kiemelkedő analitikus gondolkodásmód

  • Folyékony magyar és angol nyelvtudás írásban és szóban

  • Kiváló szervezőkészség és képesség a dinamikus munkakörnyezetben való munkavégzésre

Kínálunk Önnek egy izgalmas lehetőséget, hogy része legyen egy elismert megújuló energia vállalatnak. Egy motivált csapatban dolgozhat, és hozzájárulhat szakértelmével és tapasztalatával egy nemzetközi környezetben.

Az ajánlat versenyképes díjazást tartalmaz, amely a pályázó tapasztalatától függ. Szükség