Featured

Starszy Geofizyk/Koordynator ds. Dostarczania Wyników

Posted 16 November 2023
Salary 400 € dziennie
LocationWarsaw
Job type Contract
Discipline Renewable Energy & Infrastructure
ReferenceNYLI-11AUG23
Contact NameNic Yates

Job description

Kształtuj Przyszłość Zrównoważonej Energii! Poszukujemy Starszego Geofizyka/Koordynatora ds. Dostarczania Wyników dla Firmy ds. Inspekcji Kabli i Rurociągów Offshore w Warszawie

Czy zależy Ci na ochronie środowiska i energii wiatru morskiego? The Green Recruitment Company, wiodąca agencja rekrutacyjna z zakresu zrównoważonego rozwoju, z przyjemnością prezentuje ofertę w imieniu Firmy ds. Inspekcji Kabli i Rurociągów Offshore na stanowisko Starszego Geofizyka/Koordynatora ds. Dostarczania Wyników. Ta ekscytująca rola oferuje 12-miesięczny kontrakt i jest zlokalizowana w pulsującym sercu Warszawy.

Stanowisko: Starszy Geofizyk/Koordynator ds. Dostarczania Wyników
Kontrakt: 12 miesięcy
Lokalizacja: Warszawa
Płaca: 400 € dziennie

O Firmie:
Nasz klient jest pionierem w dziedzinie inspekcji kabli i rurociągów offshore, przyczyniając się do rozwoju zrównoważonych rozwiązań energetycznych.

Przegląd Roli:
Jako Starszy Geofizyk/Koordynator ds. Dostarczania Wyników odgrywasz kluczową rolę w organizacji i koordynacji projektów inspekcji kabli i rurociągów offshore. Będziesz odpowiedzialny za dostarczanie wyników oraz przetwarzanie danych, przyczyniając się do sprawnego przebiegu projektów.

Główne Obowiązki:

  • Organizacja i koordynacja projektów inspekcji kabli i rurociągów offshore.

  • Monitorowanie i zapewnienie terminowej dostawy wyników i raportów.

  • Ścisła współpraca z wewnętrznymi zespołami i partnerami zewnętrznymi w celu optymalizacji realizacji projektów.

  • Odpowiedzialność za przetwarzanie danych i analizę danych geofizycznych.

  • Wspieranie tworzenia obszernych raportów na podstawie wyników badań.

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie w dziedzinie geofizyki, najlepiej w sektorze offshore.

  • Dobre umiejętności przetwarzania danych i analizy danych geofizycznych.

  • Umiejętności organizacyjne i zdolność do koordynacji skomplikowanych projektów.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne dla efektywnej współpracy w zespole.

  • Znajomość inspekcji kabli i rurociągów offshore będzie dodatkowym atutem.

Co możesz oczekiwać?

  • Współpraca z czołową firmą zajmującą się inspekcją kabli i rurociągów offshore.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie dziennie wynoszące 400 €.

  • Możliwość przyczynienia się do promocji rozwiązań energetycznych opartych na zrównoważonym rozwoju.

  • Zaangażowanie w dynamiczne środowisko pracy w sercu Warszawy.

Aplikacja:
Jeśli jesteś zaangażowanym Starszym Geofizykiem/Koordynatorem ds. Dostarczania Wyników i chcesz wnieść wkład w dziedzinie zrównoważonej energii, zachęcamy do aplikowania. Prosimy przesłać CV oraz list motywacyjny opisujący doświadczenie zawodowe na adres Nic Yates pod adresem n.yates@greenrecruitmentcompany.com.

Dołącz do nas w kształtowaniu bardziej zrównoważonej przyszłości. Aplikuj teraz i stań się częścią rewolucji energetycznej!

The Green Recruitment Company działa jako firma rekrutacyjna w związku z tą ofertą pracy.