Featured

Elektriskās Projektēšanas Inženieris - Elektrotīklu Pieslēgums (Atjaunojama Enerģija)

Posted 12 November 2023
Salary 500 eiro
LocationLatvia
Job type Contract
Discipline Renewable Energy & Infrastructure
ReferenceBHLI-6SEP23
Contact NameBilly Hunt

Job description

Darba Sludinājums: Elektriskās Projektēšanas Inženieris - Elektrotīklu Pieslēgums (Atjaunojama Enerģija)

Uzņēmums: The Green Recruitment Company

Atrašanās vieta: Latvija

Darba termiņš: 12 mēnešu līgums

Dienas likme: 500 eiro

Kontakti: Billy Hunt (billy@greenrecruitmentcompany.com)

Par Mums: The Green Recruitment Company ir vadoša darbaspēka aģentūra, kas specializējas atjaunojamās enerģijas nozarē. Mēs sadarbojamies ar inovatīvām uzņēmējdarbībām šajā nozarē, lai nodrošinātu piekļuvi labākajiem talantiem. Pašlaik mēs cieši sadarbojamies ar vadošu atjaunojamās enerģijas attīstītāju, lai atrastu un nodarbinātu Elektriskās Projektēšanas Inženieri ar fokusu uz elektrotīklu pieslēgumu vēja elektrostacijām sauszemes apgabalā, saules fotoelektriskajiem projektu un enerģijas uzglabāšanas sistēmām (BESS).

Darba Apraksts: Mēs meklējam pieredzējušu Elektriskās Projektēšanas Inženieri, kurš pievienotos mūsu klienta komandai Latvijā. Šajā amatā jūs būsiet būtiska nozīme elektrotīklu pieslēguma sistēmu projektēšanā vēja elektrostacijām sauszemes apgabalā, saules fotoelektriskajiem projektos un enerģijas uzglabāšanas projektos. Tas ir aizraujošs iespējas piedalīties atjaunojamās enerģijas nozares izaugsmē un strādāt pie inovatīviem projektiem.

Galvenie Uzdevumi:

  • Projektēt un inženiert elektrotīklu pieslēguma sistēmas vēja elektrostacijām sauszemes apgabalā, saules fotoelektriskajiem projektos un BESS projektos.

  • Sadarboties ar daudzdisciplināriem komandām, lai nodrošinātu projektu veiksmi.

  • Nodrošināt atbilstību nozares normām un regulām.

  • Efektīvi risināt elektriskās projektēšanas problēmas.

  • Sniegt tehnisko atbalstu projekta dzīves cikla laikā.

Prasības:

  • Augstākā izglītība elektroinženierijā vai saistītā jomā.

  • Pieredze elektroprojektēšanā, priekšroka tiek dota atjaunojamās enerģijas nozares pieredzei.

  • Zināšanas par elektrotīklu pieslēgumu vēja elektrostacijām sauszemes apgabalā, saules fotoelektriskajiem projektu un BESS projektos būtu ievērojams plus.

  • Pazīšanās ar attiecīgajiem nozares standartiem un regulām.

  • Labas problēmu risināšanas prasmes un rūpība pret detaļām.

  • Izcilas komunikācijas un darba komandas prasmes.

Papildu Informācija:

  • Šī pozīcija atrodas Latvijā.

  • Darba līguma ilgums: 12 mēneši.

  • Dienas likme šai pozīcijai ir 500 eiro.

Ja esat apņēmīgs Elektriskais Projektēšanas Inženieris ar pieredzi vēja elektrostacijām sauszemes apgabalā, saules fotoelektriskajiem projektos vai BESS projektos, un vēlaties radīt būtisku ietekmi atjaunojamās enerģijas nozarē, mēs aicinām jūs pieteikties.

Kā Pieteikties: Interesenti tiek aicināti iesniegt savu CV un pavadītā vēstule, kurā apraksta savu saistīto pieredzi, sūtot to uz Billy Hunt e-pastu: billy@greenrecruitmentcompany.com.

The Green Recruitment Company ir darba devējs, kas veicina vienlīdzīgas iespējas. Mēs atzīstam dažādību un saistīti ar to, izveidojot iekļaujošu vidi visiem darbiniekiem.